dajte naším pozíciam tváre

Operátor

Osobnostné predpoklady a zručnosti:
Manuálna zručnosť a dobrý zrak (okuliare nevadia), práca striedavo v sede
aj v stoji, práca s dotykovou obrazovkou.
Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním:
stredoškolské bez maturity, stredoškolské s maturitou a vyššie.​
Náplň práce:
Obsluha vstrekolisov, termosetových lisov, pokovovacej linky, montáže zostáv, opracovanie výrobkov, zastavovanie chodu výrobnej linky v prípade vyrobených nepodarkov
Pracovná činnosť:
Vyžaduje sústredenie a trpezlivosť, vhodná skôr pre ženy, 4-zmenná prevádzka
Bonusy:
Príplatky za nadčas nad rámec zákona, závodné stravovanie, dochádzkový bonus, sociálny program.

Technológ

Zodpovednosť za plnenie výrobných plánov a plynulého chodu výroby z hľadiska kvality a požadovaného množstva. Nastavovanie parametrov vstrekovacích lisov a nástrojov, úprava parametrov v schválenom rozsahu v priebehu procesu za účelom zachovania kvality. Zabezpečovanie prípravy vstrekovacích nástrojov pre inštaláciu do vstrekolisu (čistenie, konzervácia). Montáž a demontáž vstrekovacích nástrojov vo vstrekolise, spustenie výroby na vstrekolisoch. Operatívne odstraňovanie porúch a nedostatkov v procese vstrekovania. Zodpovednosť za technický stav strojov, nástrojov a periférnych zariadení. Vykonávanie údržby strojov a ich častí podľa plánu údržby.

Požiadavky:
Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním: stredoškolské s maturitou a vyššie

Vzdelanie v odbore:
Technické

Počet rokov praxe:
3

Prax v oblasti plastovej výroby, nastavovanie vstrekolisov

Hľadáte prácu?

MY  hľadáme kolegov, ktorí zdieľajú rovnaké hodnoty:
pracovné nasadenie, korektné vzťahy na pracovisku, zlepšovanie a vzájomná spolupráca.

Napíšte nám a uchádzajte sa o prácu iniciatívne. Možno ste to práve vy, na koho čakáme.
Stiahnite si dotazník a vyplnený pošlite e-mailom na personalista@lph.sk
alebo sa informujte telefonicky na číslach: +421 57 48604 60 alebo +421 57 48604 30.

Pracovné pozície obsadzované v spoločnosti pre procesy vstrekovania, montáže a povrchovej úpravy plastov:

operátor, zoraďovač, majster, technológ, team leader operátor, ​manipulant, skladník, kontrolór kvality, merací technik, metrológ, logista, zámočník, elektroúdržbár, sústružník, strojný zámočník, projektový inžinier, procesný inžinier.

Uplatnenie môžu nájsť aj uchádzači o prácu pri obsluhe a nastavovaní CNC strojov (s miestom výkonu práce v Prešove).

Vysokoškoláci do praxe

Prehrať